Targi fotowoltaiczne Smart Energy Forum

W ubiegłym tygodniu po raz pierwszy gościliśmy na Targach Smart Energy Forum w Pradze. Zaprezentowaliśmy nasze najnowsze produkty – moduł Meyer Burger full black oraz falownik Sunways. Był to także przedsmak wydarzeń, które czekają nas w nadchodzącym roku. Już teraz zapraszamy na targi ENEX Nowa Energia w Kielcach w lutym 2022 roku.

Targi fotowoltaiczne Smart Energy Forum

Targi Smart Energy Forum to jedna z największych środkowoeuropejskich konferencji w dziedzinie energii odnawialnej z naciskiem na fotowoltaikę, a także magazynowanie energii. Z uwagi na fakt, że biuro czeskiego i polskiego oddziału Memodo znajduje się w samym centrum Pragi, nie mogło nas zabraknąć!

Targi Smart Energy Forum w Pradze

Nowości w portfolio Memodo

Targi to najlepsza okazja, by móc spotkać się z naszymi klientami, wymienić wiedzą ekspercką, jak również zaprezentować produkty. Na naszym stoisku znalazł się m.in. sprawdzony i niezwykle ceniony wśród klientów magazyn energii Pylontech Force H2. Nie zabrakło również nowych produktów, których Memodo stało się oficjalnym dystrybutorem. Mowa o modułach Meyer Burger oraz falownikach Sunways.

Moduły Meyer Burger

Szwajcarska firma Meyer Burger wprowadziła na rynek trzy wersje modułów o najlepszych parametrach wydajności – my mieliśmy okazję zaprezentować moduł 375 Wp black. Główne zalety produktu to:

  • Sprawność 21,7%;
  • Roczna degradacja o 0,25% – gwarancja 92% początkowej wydajności po 25 latach;
  • “Made in Germany“: produkcja ogniw i modułów fotowoltaicznych w Niemczech;
  • 25-letnia gwarancja na produkt.

Więcej o firmie Meyer Burger i jej produktach pisaliśmy tutaj.

Falowniki Sunways

Sunways Energie GmbH jest wiodącym dostawcą inwerterów na świecie. Teraz firma Memodo stała się oficjalnym dystrybutorem produktów Sunways, które są dostępne w naszej ofercie, również w Polsce, w dwóch wariantach – Sunways 8 kW oraz Sunways 10 kW. Zalety trójfazowych hybrydowych falowników Sunways:

  • Wysoka wydajność 98,2%;
  • 2 MPP tracker 200-850 V;
  • Przełączenie do trybu BackUp w ciągu 10 ms;
  • Standardowa 5-letnia gwarancja z możliwością przedłużenia do 10 lat.