Memodo 2.0 – nadszedł czas

Memodo 2.0, czyli nowy design, nowe podejście, nowe funkcje w sklepie internetowym. Zmieniliśmy wygląd naszej strony, ale nie tylko. Przygotowaliśmy nasz zespół i sklep internetowy na przyszłość i nadchodzące wyzwania. Dowiedz się więcej, co nowego słychać w Memodo.

Co dokładnie się zmieniło w Memodo?

Na memodo.pl pojawiło się wiele zmian: dzięki większej mocy serwerów nasz e-shop zyskał na szybkości. Jest on teraz bardziej treściwy, bogatszy w informacje, przejrzysty i łatwiejszy w użyciu. Zastanawiasz się nad doborem odpowiednich komponentów? Ułatwiamy Ci ten proces jeszcze bardziej poprzez podpowiedź, co idealnie będzie pasować do danego produktu. Nasze propozycje znajdziesz bezpośrednio pod opisami produktów. Wyszukiwanie w naszym sklepie również jest teraz szybsze i łatwiejsze.

Czy już zauważyłeś? Teraz zwracamy się do Ciebie bezpośrednio na „Ty” na wszystkich oficjalnych kanałach firmowych, tj. na naszej stronie internetowej, w potwierdzeniu zamówienia czy newsletterze. Robimy to, ponieważ jesteś naszym partnerem i chcemy rozmawiać z Tobą na poziomie osobistym, wspierać Cię i dostarczać wszystko, czego potrzebujesz.

Odświeżyliśmy również nasz design: nowe logo, odświeżone kolory, nowa czcionka i 2 nowe twarze – nasi Energy:Experts. Od teraz będziesz spotykać ich często na stronie, ale także na naszych kanałach społecznościowych, gdzie znajdziesz przydatne wskazówki.

Po co wprowadzamy zmiany?

Zmienia się sytuacja globalna, zmienia się również polityka poszczególnych państw. Nowe przepisy dotyczące OZE niosą za sobą wiele niewiadomych dla nas wszystkich. Jedno jest jednak pewne, folowoltaika jest popularna, a systemy fotowoltaiczne w przyszłości będą jeszcze bardziej się opłacać – ceny energii wciąż idą w górę, a producenci PV stają na głowie, by jeszcze bardziej rozwijać swoje technologie i wychodzić naprzeciw naszym wymaganiom.

Przyszłość stoi pod znakiem fotowoltaiki, a jej rozwój jest nieuchronny. Oznacza to nic innego jak jeszcze więcej instalacji PV dla domów jednorodzinnych, małych i wielkich biznesów oraz wielkich projektów. Energia słoneczna to nie tylko prąd w gniazdku, ale także ogrzewanie Twoich czterech ścian oraz jeszcze większa mobilność dzięki własnej stacji ładowania i samochodowi elektrycznemu. W ten sposób możemy odejść od szkodliwych dla klimatu rozwiązań dotyczących ogrzewania czy sposobów transportu.

Sprzężenie sektorowe

Jako Energy:Experts chcemy wspólnie z Tobą kształtować naszą nową przyszłość energetyczną. Do tej pory znaliście nas jako ekspertów systemów magazynowania energii. Ale nasza nowa przyszłość energetyczna nie jest związana jedynie z instalacjami PV i magazynowaniem energii. Idziemy krok dalej, dlatego w naszej ofercie obok modułów, inwerterów, magazynów energii, znajdziesz również stacje ładowania i systemy grzewcze. Posiadamy również niezbędne drobne komponenty, bez których żadna instalacja nie mogłaby działać.

Chcemy ściślej powiązać te sektory i walczymy o bardziej ekologiczną dostawę energii i ciepła dla domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i przedsiębiorstw. W tym celu dostarczamy wszystko, co musisz wiedzieć na temat zielonej energii. Dajemy podstawy, ale też wnikliwą ekspercką wiedzę oraz śledzimy wszystkie nowości, które pojawiają na światowym rynku.

Przemysł fotowoltaiczny rozwija się szybciej niż kiedykolwiek, a wyzwania wciąż pukają do drzwi naszej branży, od niedoborów towarów po trudności w realizacji instalacji i planowaniu. Chcemy dać Ci świeży impuls, służyć doświadczeniem i naszą wiedzą energy:expertów, wdrażając Cię w zupełnie nowe obszary.

Podsumowując

  • Chcemy stawić czoła wyzwaniom związanym z klimatem, nowym ustawodawstwem oraz rosnącą popularnością fotowoltaiki.
  • Aby tworzyć nową energetyczną przyszłość, staliśmy się prawdziwymi ekspertami PV, aby czerpać więcej energii z fotowoltaiki i zacieśnić współpracę pomiędzy sektorami: PV, elektromobilnością i ogrzewaniem ze słońca.
  • Tożsamość naszej firmy oraz sklep internetowy zyskały nowy wygląd. Świeże kolory, inny język i ulepszona funkcja wyszukiwania to tylko przykłady.