Darmowe szkolenie dla osób i firm działających w branży fotowoltaicznej

Już 8 lipca 2021 roku o godz. 19.00 odbędzie się darmowe szkolenie „Fotowoltaika w pigułce – jak osiągnąć sukces w branży fotowoltaicznej?” organizowane przez firmę KIELGO. Webinar przeznaczono dla osób i firm działających w branży fotowoltaicznej.

Darmowe szkolenie „Fotowoltaika w pigułce”

Darmowe szkolenie zawiera materiały, dzięki którym dowiesz się jak:

  • poprawnie wykonać audyt;
  • zamówić odpowiedni sprzęt;
  • zgłosić mikroinstalację do zakładu energetycznego;
  • dobrać zabezpieczenia w instalacji fotowoltaicznej;
  • poradzić sobie z uzgodnieniem instalacji z rzeczoznawcą ds. PPOŻ.
darmowe szkolenie

Prezent dla uczestników szkolenia

Każdy uczestnik webinaru otrzyma PREZENT! Prowadzący udostępni Arkusz Ustaleń Projektowych, który można wykorzystać przy współpracy z każdym nowym klientem!

Premiera „Od Audytu po Zgłoszenie”

Ale to jeszcze nie wszystko! Podczas webinaru przewidziano także PREMIERĘ! „Od Audytu po Zgłoszenie” to wyjątkowe szkolenie online, ponieważ nauczy Cię, jak przejść przez cały proces ze swoim klientem: od pierwszego spotkania, aż po zgłoszenie mikroinstalacji. Dzięki niemu nie przeoczysz żadnego elementu tego procesu oraz zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Szkolenie zawiera niezbędną wiedzę potrzebną m.in. do poprawnego wykonania audytu. Nie zabraknie w nim także informacji na temat obowiązujących regulacji prawnych.

Kto przygotował darmowe szkolenie

Jesteśmy zespołem, który zajmuje się wykorzystaniem potencjału odnawialnych źródeł energii. Kilka ostatnich lat poświęciliśmy tematyce związanej z panelami fotowoltaicznymi. Z dnia na dzień zauważamy, w jak szybkim tempie zmienia się technologia, a co za tym idzie, jak zmienia się rynek sprzedażowy. Poprzez nasze doświadczenie, chcemy pogłębiać świadomość osób w dziedzinie fotowoltaiki, dlatego też już teraz zapisz się na nasze darmowe szkolenie.